REZERVASYON YAP
REZERVASYON YAP
..-..
GİRİŞ -ÇIKIŞ
2
YETİŞKİN
0
ÇOCUK
-
-
-
-
ÇOCUK YAŞLARI
Yerel Sıcaklık 29 ºC
{{slide.title}}
VİLLA
SÜİT
DUBLEKS SÜİT
ROYAL DUBLEKS SÜİT
DELUXE
ROYAL DELUXE
PREMIUM
KİNG SÜİT
VİLLA

Villalarımız tesisimizin ada bölümünde bulunmakta olup 105 m²'dir. Villaların tamamı iki katlıdır ve bir balkon ve özel terasa sahiptir. Tüm villalar deniz manzaralıdır ve otel binası odalarından farklı olarak dizayn edilmiştir. Oturma odası, çocuk yatak odası, çocuk banyosu ve ebeveyn yatak odası ile ebeveyn banyosundan oluşan villalarımızın bazılarında kendilerine ait yüzme havuzu bulunmaktadır.

SÜİT

Süit odalarımız 55 m² olup; oturma odası ile yatak odasından oluşmaktadır ve deniz manzaralıdır.

DUBLEKS SÜİT

Dubleks süit odalarımız 90 m² olup; girişte oturma odası ve banyo ile üst katta yatak odası ve bir adet banyodan oluşmaktadır. Dubleks süit odalarımızın oturma odası katında balkon mevcuttur. Bütün dubleks süitlerimiz deniz manzaralıdır.

ROYAL DUBLEKS SÜİT

Royal dubleks süit odalarımız 130 m² olup; girişte oturma odası ve banyo, üst katta ebeveyn yatak odası ve banyosu ile çocuk yatak odası ve banyosundan oluşmaktadır. Royal dubleks süit odalarımızın oturma odası katında balkon mevcuttur ve deniz manzaralıdır.

DELUXE

Deluxe odalarımız 45 m² olup; deniz veya orman manzaralıdır. Deniz manzaralı deluxe odalarımızda balkon mevcuttur. Evinizin konforunu aratmayacak deluxe odalarımızda ailenizle rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

ROYAL DELUXE

Royal deluxe odalarımız 65 m² olup; deniz manzaralıdır ve özel oturma alanına sahiptir. Sizi klasiğin ihtişamıyla buluşturacak olan Royal deluxe, lüks, prestij ve konforlu bir tatilin tüm gerekliliklerini üzerinde taşıyor.

PREMIUM

Premium odalarımız 26 m² olup; deniz veya orman manzaralıdır. Balkonlu veya balkonsuz versiyonları bulunan Premium odalar küçük aileleri ağırlamak için daha ideal bir genişlikte dizayn edilmiştir.

KİNG SÜİT

King süitler otelimizin en üst noktasında konumlanmış olup doğa sesi dışındaki tüm seslerden izole, deniz ve orman manzarasını 180 derecelik bir açıyla görmektedir.

SAKLI DENİZ
EGE'DE BİR YARIMADA
KUMSAL

SAKLI DENİZ

Sadece kadınlara özel bir ayrıcalıkla tasarlanan Saklı Denizde; Ege'nin serin suları arasında yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Bir göl şeklinde dizayn edilen ve altın kumlarla kaplanan Saklı Deniz, özel snack büfesi, masaj ve güneşlenme alanları ile dış dünyadan size özel olarak izole edilmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarından oluşan peyzajı ile Saklı Deniz, benzersiz bir deneyim sunmak için sizleri bekliyor.

İNCELE

EGE'DE BİR YARIMADA

Ege Denizi'nin üzerinde yemyeşil ormanlarla kaplı bir yarımadada tatil yaptığınızı düşleyin. Dilerseniz buggy araçlarla yarımadanın etrafındaki ahşap yollarda dolaşabilir, dilerseniz gün doğumuna karşı sabah yürüyüşü yapabilirsiniz. Yürüyüşünüzde yarımadaya serpilmiş doğaya uyumlu ahşap villalar gözünüzü okşarken, ormanların arasından Ege Denizi'ni izleyebilir, dilerseniz Hisar'da manzaraya karşı uzunca bir mola verebilirsiniz.

KUMSAL

Benzerine sadece Güneydoğu Asya sahillerinde rastlayacağınız 2,5 kilometre uzunluğunda seyreden beyaz kumu, sırtını Ege'nin yeşil ormanlarına dayamış, derinlere kadar çıplak gözle görebileceğiniz mavi bayraklı şeffaf denizi ile Türkiye'nin en özel sahiline sizleri bekliyoruz.

İNCELE