Muhteşem koy ve orman manzarası ile Hünkâr Türk Mutfağı, tüm öğünlerinizde sizlerle. Uluslararası tecrübeye sahip seçkin şeflerin özenle hazırladığı menüler; günlük taze olarak edinilen sebzeler, meyveler, taze hayvansal gıdalar, yetişme bölgesinden doğrudan temin edilen baharatlar ile buluşuyor. Farklı coğrafyaların lezzetlerini, seçkin bir açık büfe restaurant ayrıcalığı ile sunan Hünkâr Türk Mutfağında; sağlık, diyet ve çocuk büfeleri bir arada. Hünkâr Restaurant, yeni menüleri, yenilenen sunumları ve mimari değişiklikleri ile 2021 yazında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


Zarafet ve lüksün buluştuğu Angel's Pattiserie, serinletici içecek sunumları ve lezzetli aperatifleriyle hizmetinizde.


Bir A'la Carte restaurant konseptiyle misafirlerini ağırlayan Yosun Snack, öğlen yemeklerinde ücretsiz olarak sizlerle. Hafif atıştırmalıklardan, tazecik Ege salatalarına, eşsiz deniz lezzetlerinden, Türk mutfağının özel yemeklerine kadar geniş yelpazedeki menüsü ile Yosun Snack; bol sağlıklı, bol lezzetli bir mutfak.


Ege'de her zaman karşınıza çıkmayacak lezzetli bir et menüsü. Günlük taze etlerin, dünya ve Türk mutfağındaki yorumları ile sizleri bekliyor.


Hisar’ın nefes kesen manzarasında bir mola vermeye ne dersiniz? İki koyu ortadan ikiye bölen bir yarımadanın ucunda, sınırsız bir Ege manzarası.

Muhteşem akşam menüleri, özel sunumları ile Hisar A'la Carte şık bir akşamın zarafetini üzerinde taşıyor.

Ege'de her zaman karşınıza çıkmayacak lezzetli bir et menüsü. Günlük taze etlerin, dünya ve Türk mutfağındaki yorumları ile sizleri bekliyor.


Öğle atıştırmalıklarınızda kadınlar bölümünden ayrılmanıza gerek yok. Saklı Seniz Snack A’la Carte menüleri ile hizmetinizde.


Starbucks, kahvelerinin tutkunları için şimdi Angel's Marmaris'te. Türkiye'deki en güzel manzaralı birkaç Starbucks noktasından bir tanesi olacak olan Angel's Starbucks, vazgeçemediğiniz tüm lezzetleri ile Angel's marina bölgesinde sizleri bekliyor.

İhtişamla harmanlanan estetiği, klasik müziğin dinlendiren ezgisine buyurmaz mısınız? Bu keyifli anı, bir gazete seçerek, özel bir meyve kokteyli ya da Türk kahvesi ile taçlandırabilirsiniz.


Denizin tuzu, ormanın buğusu, çamların kokusu… Ege’nin can alıcı mavisinde, önünde sere serpe uzanan altın kumlarıyla ormana kulak vermeye ne dersiniz? Kuş sesleri eşliğinde kahvenizi yudumlamak ve dalga sesleri eşliğinde dostlarınızla sohbet etmek için Orman Kafe, Angel's Marmaris'in en özel lokasyonlarından birine sahip. Orman Kafe, son güncellemeleri ile 2021 yazında size farklı sürprizler sunmaya hazırlanıyor.


Yat marinasına komşu bir iskelede yer alan Marina Kafe, size akşamları benzersiz bir yakamoz ve deniz planktonları seyri sunuyor. Lezzetli sunumları, yeni sahnesi ve güncellenen oturma alanları ile Marina Kafe rafine zevkleriniz için özel bir köşe.


® Copyright ANGEL’S MARMARİS Hotels 2021