2021 sezonu ile birlikte hizmete başlayacak olan Marina'nın yeni muhteşem sahnesi, hem görsel sanatları hem de sahne sanatları şovları için yepyeni bir görsel şölen sunuyor. Deniz içerisine büyük bir yıldız formunda inşa edilen yeni alan aynı zamanda bir iskele özelliğinde. Şimdi sırtınıza yaslanın ve Marina Kafe'den içecek bir şeyler söyledikten sonra sahneye odaklanın.


Marina bazı akşamlar bir yaz sinemasına dönüşüyor. Denizin içerisinde yer alacak olan sinema perdesi, perdeye yansıyan özel filmler, sinema akşamları için hazırlanacak retro konsept, sizi 70'li yıllara götürecek.


Bilardo meraklıları, bowling tutkunları, yarış arabası sevdalıları, vintage jetonlu oyunlar, Play Station oyunları… Heyecan ve eğlencenin doruğuna çıkmak isteyen herkes için alternatifli eğlence alanlarımızla hizmetinizdeyiz


Deniz ve ormanla iç içe olan amfi tiyatromuzda tatilinize, animasyon ekibimizin özel sunumları veya bir yaz konseri eşlik edecek. Animasyon ekibimiz amfi tiyatromuzda, Ege’nin yaz akşamlarının tadına varacağınız, ruhunuzun tazelenip, huzurla dolduğu dolu dolu bir programla sizleri ağırlayacak.


Mini Kulüp’ün şifresi tatilde eğlenen ve öğrenen çocuklar, mutlu ve rahat ailelerdir. Burada minik misafirlerimizin doyasıya eğleneceği, dolu dolu bir tatil programı, çocuk gelişimi alanında eğitim almış profesyonellerin gözetiminde uygulanır. Otelimizde Mini Kulüp programları, çocukların kişisel becerileri ve yaş gruplarına göre ilgi dağılımları dikkate alınarak hazırlanır. Üstelik 2021 yaz sezonu için Mini Club'ın yeni çocuk oyun parkı, yenilenen uyku odaları çocuklarımıza yeni ayrıcalıklar sunuyor.


Plaj voleybolu, tenis ve basketbol sahalarının bir arada sunulduğu Angel's spor tesisleri ormanla yanyana. Siz sporunuzu yaparken ormanın aromatik kokuları ruhunuzu rahatlatacak.


Angel's Marmaris'in özel bir köşesinde yer alan su sporları sizlere birbirinden özel seçenekler sunmak için 2021'de çok daha donanımlı.


® Copyright ANGEL’S MARMARİS Hotels 2021